Blog > Komentarze do wpisu

Baba na safari - reportaż Bożeny Mazalik

Reportaż prosto z Afryki! Książka Bożeny Mazalik przeniesie was w świat safari i polowań. Książka ma 230 stron! Z okładki przeczytamy: 

Żywa reporterska relacja z prawdziwych polowań w Afryce. Ta baba na safari ma w rękach aparat fotograficzny, ale kiedy trzeba umie się obchodzić i ze strzelbą. Baba wie o polowaniu więcej niż otaczający ją mężczyźni, których w pogoni za trofeum zalewa testosteron. Bożena Mazalik ¦ z wykształcenia umysł ścisły, z natury humanistka.

Kilka lat spędziła wraz z mężem w leśniczówce, wychowując synów, polując, jeżdżąc konno i… programując. Maluje, fotografuje i pisze. Jak to informatyk. Dzięki kontaktowi z pisarzami i dwóm latom pisarskiego szlifu zdecydowała się wydać "Babę na safari", która początkowo miała być skierowana do żon myśliwych, ale ostatecznie stała się pozycją dla wszystkich zainteresowanych łowiectwem czy podróżami.

W przygotowaniu jest także druga część opowieści z afrykańskich polowań, tym razem w czysto męskim wydaniu - to kolejny reportaż! W planach autorka ma też powieści.

wtorek, 30 października 2012, prphprph2

Polecane wpisy

Komentarze
2012/10/30 17:28:19
Baba na safari :) Gdzie diabeł nie może, tam babe pośle :)